Ve dvou se to lépe stáhne

14. květen 2010 | 18.18 |

Příchod jara aktivuje naše libido. Stejně jako potřeba lásky v nás narůstá chuť na sex.

Každé znamení má ale různé erotické potřeby. Někteří potřebují romantiku a jsou plní života, jiní zase prožívají jarní únavu. Jakou náladu bude přitom mít váš protějšek? Kterou taktiku je dobré zvolit, abyste si to spolu užili? Tak se jukni! Schválně - sedí to na Tebe? Na mě na 169% ...jak taky jinak! efsmích


Beran ( 21.3. - 20.4. )
Tito lidé jarní smyslnosti podlehnou rádi. Příchod teplého počasí na ně zapůsobí hodně oživujícím způsobem. Jsou najednou srdeční a celí nažhavení. Chtějí se potěšit na různých místech, hlavně ale rychle. Dá se říct, že erotogenní zónou je veškeré jejich tělo, někdy obzvlášť ale hlava. Protože mají zvýšené sexuální touhy, potřebují cítit partnerovu připravenost a v posteli jeho odevzdanost. Proto mají rádi trošku toho násilí, užijí si objímání v pevné náruči, i sadomasochistické hrátky s kůžemi a bičíky. Někdy potřebují pořádně přitlačit, aby měli pocit, že žijí naplno. Pak se ale taky chovají dost romanticky a touží se nechat jemně líbat na oči a uši. Potřebují si přitom i popovídat.

Býk ( 21.4. - 21.5. )
V erotice patří mezi zkušené znalce. I když se na vás přitom tváří nevinně a romanticky! Patří ke smyslně založeným osobám, které na jaře vyloženě ožívají. Během předehry si dokážou hluboce užívat partnerovy něžnosti a hlavně pomalu prováděného milostného styku. Při sexuálních hrátkách mají rádi intenzivní atmosféru a okolo lůžka lásky si proto připraví elegantní prostředí. Při předehře by měl partner objevovat jejich erotogenní zóny svým rafinovaným jazykem. Mohl by začít někde u krku a šíje, čímž dosáhne nevídaného vzrušení a masáží se pak věnovat i citlivému břichu a bokům. Na jaře u nich frekvence milování určitě narůstá, takže si lásku s nimi můžete užívat častěji a taky důkladněji.

Blíženci ( 22.5. - 21.6. )
Jaro je třeba prožívat duší, i mozkem. Zrozenci znamení patří k osobám, které často ani tak nepotřebují tělesný dotyk, jako spíš romantické vyznání a elegantní jednání. Jsou dost citliví na tón partnerova hlasu i hudbu, která jim i na jaře umožní pořádně se uvolnit. Vypomůže tomu i vlahý větřík. Partner by si měl v erotickém ohledu všímat víc citlivých ramen a vůbec oblasti paží a rukou. Začít jemnou masáží se vám tedy vyplatí, protože určitě zaúčinkuje na jejich vzrušení. Něžně dotknout se musíte umět i ďolíčků těsně nad pozadím a pak s vášní pokračovat na citlivější místa. Samotné milování pak může být dost rychlé, nebo prováděné s přestávkami, právě to se jim ale opravdu líbí.

Rak ( 22.6. - 22.7. )
Období po zimě jim přináší vyšší citlivost. Zrozenci Raka patří k typickým osobám, kteří na jaře potřebují něžné zacházení a během milování silnou intimitu. Pak se totiž dokážou partnerovi pořádně otevřít. Velkou roli nakonec hraje i pojídání čerstvých zeleninových salátů a ovocných šťáv. V posteli při svitu svíček a v romantickém prostředí domova by měl partner laskat především jejich hrudník a dlouho si eroticky všímat i bradavek. To se týká obou pohlaví, hlavně ale žen, které se přitom vzruší rychleji. Stejně tak jsou Raci ale citliví přímo na pohlavních orgánech, kde musí umět milenec použít k divokému náporu šikovné ruce a třeba jazyk. I na jaře je ale nejlépe uspokojí milostná klasika!

Lev ( 23.7. - 22.8. )
Jaro patří k jejich oblíbeným obdobím. V rozkvetlé přírodě mají ale rádi hlavně jemnou romantiku. První milostnou potřebou pro ně tak je omamně vonící květina. Nebo působivý dárek, který je dokáže nejdřív rozněžnit, než se dostanou přímo k sexu. V posteli musí být v luxusním županu, nebo noční košilce taky trochu víc hýčkaní vašima rukama. Na kůži totiž pocítí rádi jemné materiály, které je nadchnou. Od citlivého hrudníku a šíje by měl jejich partner postupovat směrem k masážím vnitřku stehen. Tam jsou abnormálně vzrušiví, nic jim ale nesmíte povídat o nějaké celulitidě. S velkou vášní byste měli pokračovat v misionářské poloze, tak dosáhnou nejlepšího milostného uspokojení.

Panna ( 23.8. - 22.9. )
Na jaro reagují citlivě. Trvá tak delší čas, než jim jarní atmosféra přijde vhodná pro to, aby se dokázali partnerovi skutečně otevřít. Nejdřív si potřebují užít romantiky a něžných rozhovorů u vína a taky pěkného prostředí třeba poblíž rozkvetlých květin. Když stojíte o jejich duši, pak jde všechno o dost rychleji. Na pohlazení mívají často citlivé hlavně své břicho. Vaše erotické působení v okolí pupíku tak pro ně může být cestou k sexu. V objevování jejich citlivé erotogenní zóny by vám měly pomáhat i ruce, které se dostanou na to správné místo. Měli byste je hladit i ve vlasech, na které bývají dost hrdí. Pak už se můžete věnovat tomu, co chcete v sexu dělat nejraději.

Váhy ( 23.9. - 23.10. )
Tolik milostné energie na jaře většinou nemají. Pokud už se ale do milostné nálady dostanou, dokážou být hodně citliví. Protějšek přitom za nimi musí přijít první a snažit se je jemně svádět. Pomůžou vám básničky, stejně jako obdiv jejich garderoby a účesu. Partnerovým jazykem se rádi nechají rozmazlovat prakticky po celé pokožce, která bývá dost citlivá na dotyky plné vášně, i lásky. Silnou erotogenní zónu u nich můžete najít hlavně kolem pasu. Takže partnerovo objetí a pevný, zároveň ale i něžný stisk rukou, nebo lýtek je pro ně dost vzrušující. Pomalá cesta od roztomilého chování k vášni bývá to nejlepší. Během sexu ale nesmí nikdy chybět vhodná hudba a kousek kvalitní čokolády, nejlépe zapíjený vínem.

Štír ( 24.10. - 22.11. )
Pro milování na jaře nemají tolik sil. Zájemce přitom ale magneticky přitahují. Eroticky založení jsou skrytě, před druhými to ale nedávají vždy rádi najevo. Snaží se spíš vypadat velice spořádaně. Jejich tajemnost však umožní partnerovi vyvolat touhu nalézt jejich pravou erotogenní zónu. Přitom může být dokonce i trochu násilný, protože jim to přinese pořádné milostné probuzení. Mají totiž v oblibě pevný stisk a stupňující se vášeň, podobně jako vnímavé chování k jejich pohlaví. Jemné přejíždění přes ně je vzruší docela dost, stejně tak i pozornost věnovaná jejich zadku. Někdy si totiž s chutí vyžádají anální styk, i když se přitom docela stydí. Ale to během sexu ani nepoznáte, když se chovají tolik divoce. Nakonec se odmění něžnostmi.

Střelec ( 23.11. - 21.12. )
Tito zrozenci potřebují dost pohybu. Radovat se z něj totiž dokážou celým tělem. Někdy se tak věnují milování spíš jako jarnímu sportu. Chovají se přitom hodně srdečně a dokážou se rychle vzrušit, stejně jako ihned sexuální hrátky ukončit. Takže nemají příliš pochopení pro dlouhé předehry, lepší je tedy u nich zamířit rovnou na věc. Přesto ale mají svoje citlivá místa, které by neměl partner dopředu opomenout. Poznat tak můžete jejich zvláštní smysl pro vášnivé, francouzské polibky. Vyžívají se i v jemném kousání do celého těla a v hlazení na hodně citlivých stehnech. Když je tedy uchopíte na tom správném místě, v posteli všechno půjde jako po másle. Erotogenní zóny se pak dobře najdou i okolo jejich uší.

Kozoroh ( 22.12. - 20.1. )
Zrozenci nejdřív jarnímu probouzení přírody nepohlednou. Proto se k nim musí přistupovat pomalu, protože jinak mají sklon k milostným extrémům. Na povrch sice vypadají jako ledovec, ale když opravdu chtějí, podlehnou potom skutečné vášni. To vás může až zarazit. Pokud někde mají nečekanou erotogenní zónu, tak v oblasti kloubů, nebo ramen. Něžné hlazení po kolenou by mohlo předcházet pevnému zacházení s jejich citlivou kůží. Polibky v oblasti šíje je dokážou dostat do milostné nálady, stejně jako erotická masáž po celém těle. Během sexuálních hrátek se nejraději dostanou nahoru, což neplatí jenom pro muže, ale hlavně pro ženy. Jarního milování si v této pozici užijí nejlépe a pak se chovají i hodně srdečně.

Vodnář ( 21.1. - 20.2. )
Těmto zrozencům nejvíc záleží na duši. Pokud jsou tedy někde eroticky citliví, tak především ve své hlavě a mozku. Ani jarní období na tom nic zvláštního nezmění. Od svého partnera potřebují nejdřív slyšet něžná slůvka, nejlíp ale v rafinované úpravě. Bývá totiž pravda, že je dokáže hodně vzrušit způsob vaší řeči. Jejich erotická představivost je pak totiž silnější. Potom se hodně otevřou i vzrušujícím sexuálním hrátkám, i když je nevyhledávají zvlášť náruživě. Ale jemné hlazení po lýtkách jako předehra je pro ně taky vzrušující. Protějšek by měl pokračovat i v dlouhém líbání na pažích, než se rozhodne jít do milování. Mají rádi různé druhy sexuálních experimentů, při kterých se nudit nebudou, což je pro vás hodně důležité.

Ryby ( 21.2. - 20.3. )
Tyto lidi svou nažhavenou náladou nikdy nepřekvapíte. Jsou tedy po milostné stránce dost citliví i na jaře. Některým z nich stačí pouze letmé dotyky a jemné hlazení kůže, aby se tak dokázali postupně vzrušovat. Svou roli ale třeba hraje i vyprávění poezie, protože ta na ně dokáže zapůsobit výrazně. Atmosféra je pak pro erotiku připravená dobře. Partner by si potom měl jazykem a rukou všímat dalších citlivých částí těla, které určitě potřebují nejedno pohlazení. Měl by vždy pokračovat do oblasti nohou a vzrušovat citlivá chodidla a kotníky. Je dobré si před stykem připravit malou lázeň, protože se tak celí vnitřně rozsvítí a z milování se budou radovat víc a víc. Ukážou pak neskutečnou fantazii, která se vám určitě zalíbí a v posteli přitom můžete i hodně přitlačit.Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Ve dvou se to lépe stáhne hospodynka®pise.cz 14. 05. 2010 - 20:03
RE(2x): Ve dvou se to lépe stáhne newold 16. 05. 2010 - 10:29
RE: Ve dvou se to lépe stáhne am®pise.cz 14. 05. 2010 - 20:03
RE(2x): Ve dvou se to lépe stáhne newold 16. 05. 2010 - 10:31
RE: Ve dvou se to lépe stáhne james003®pise.cz 14. 05. 2010 - 21:28
RE: Ve dvou se to lépe stáhne anuska 14. 05. 2010 - 22:54
RE(2x): Ve dvou se to lépe stáhne newold 16. 05. 2010 - 10:32
RE: Ve dvou se to lépe stáhne whitebeard 17. 05. 2010 - 11:22
RE: Ve dvou se to lépe stáhne mi-lada 18. 05. 2010 - 09:16
RE: Ve dvou se to lépe stáhne chachina 18. 05. 2010 - 16:24
RE: Ve dvou se to lépe stáhne lentilka®sdeluje.cz 19. 05. 2010 - 00:11
RE(2x): Ve dvou se to lépe stáhne newold 21. 05. 2010 - 10:48