Kdo jinému jámu, tak se z lesa ozývá

1. červen 2009 | 09.19 |

krasni_625Bylo nebylo, manželům přišlo pozvání na maškarní večírek. Manželku rozbolela hlava, tak poslala manžela, ať jde sám. Ten, jako vzorný manžel nechtěl, ale žena ho přesvědčila, že nemá cenu, aby si večer kazil i on, ona že si beztak vezme aspirin a  zalehne. Nakonec se opravdu převlékl do kostýmu odešel.

Žena se asi hodinku prospala a zjistila, že už ji hlava nebolí. A protože ještě nebylo nijak zvlášť pozdě, rozhodla se, že na večírek půjde také. Manžel nevěděl, jaký převlek si žena nachystala, a ta si  proto řekla, že je to vítaná příležitost zjistit, jak se manžel v její nepřítomnosti baví. S o to větší chutí šla!

Na tanečním parketu poněkud užasla - manžel dováděl, tančil hned s jednou ženskou maskou, hned s druhou, pusa tady, vášnivé obětí  tamhle. Manželka nechala svého tanečníka stát uprostřed sálu a protože vypadala sexy, samozřejmě pro ni nebyl problém upoutat manželovu pozornost i na sebe. Dovolila mu všechno, co chtěl. Ostatně, vždyť byla jeho poslušná manželka! Není tudíž divu, že po chvíli jí zašeptal do ouška jednoznačný návrh.

Přijala a za chvíli už už mizeli v zaparkovaném autě a zapomněli se. Orál a ani oblíbená poloha zezadu nebyla vynechána. Před půlnočním odmaskováním se vytratila domů, schovala  masku a  šup  do postele čekat, jak se z toho bude nevěrník vykrucovat. Když se manžel vrátil, ženuška seděla v posteli a četla si. Zeptala se: "Jaké to tam bylo, miláčku?"

"Jako vždycky. Bez tebe mě to tam nebavilo, tak jsem zalezl  s kamarády do ústraní u baru, a tam jsme hráli celý večer karty. Kostým jsem půjčil Pepovi a ten mi pak moc děkoval, že tak hezký večer už dlouho nezažil."

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kdo jinému jámu, tak se z lesa ozývá am®pise.cz 01. 06. 2009 - 09:25
RE: Kdo jinému jámu, tak se z lesa ozývá bublina* 01. 06. 2009 - 09:32
RE(2x): Kdo jinému jámu, tak se z lesa ozývá newold 02. 06. 2009 - 09:51
RE: Kdo jinému jámu, tak se z lesa ozývá contritus®pise.cz 01. 06. 2009 - 13:23
RE: Kdo jinému jámu, tak se z lesa ozývá davidhavel®pise.cz 01. 06. 2009 - 15:04
RE(2x): Kdo jinému jámu, tak se z lesa ozývá newold 02. 06. 2009 - 09:52