Jen tak, pro zábavu. Najdeš se?

17. červen 2009 | 15.00 |

Já se našla! ... Jak jinak ve středu - než eroticky, to dá rozum. egmrká okem Tak se pěkně pochlubte, kdo jste co zač. Šup, šup.

crop_smallicon_eroticky_beran Beran je energický, přátelský a otevřený. Má v sobě sílu ohně a nebojí se překážek. Prosazování jeho vlastní vůle mu přináší spokojenost, ale jen málokdy bude spokojený sám se sebou. Nesnese, aby se mu někdo vnucoval. Má nekonečnou fantazii. Bývá družný, má rád společnost, pohostinnost a žertování všeho druhu. Rád organizuje a rozhoduje.
crop_smallicon_eroticky_byk Býk je, až na malé výjimky, klidný, trpělivý a rozumný domácí tvor, známý svou pasivitou. Je zřídka impulzivní, ale jakmile se rozzuří, zničí všechno, co mu přijde do cesty. Jeho charakter je silný - nedělá si vrásky. Má vynikající zažívání, velice rád proto jí. Je pracovitý, družný, dobrosrdečný, nesnáší změny, poroučení, chaos a popostrkování. Nemá v povaze, aby se příliš snažil získat popularitu.
crop_smallicon_eroticky_blizen Blíženec má neklidnou a nepředvídatelnou povahu, rozdělenou na dvě poloviny. Jedna je dobrotivá, laskavá a pokorná, druhá náladová, podrážděná a egocentrická. Vyznat se v Blíženci je někdy skutečně nad lidské síly. Dokáže měnit šaty, zaměstnání, milence nebo domov stejně rychle jako svá rozhodnutí. Má kouzlo, šarm a skvělou vyřídilku. Je obratný, chytrý a výmluvnými gesty se ze všeho dokáže vysoukat.
crop_smallicon_eroticky_rak Rak je zdrženlivý, klidný a přizpůsobivý snílek s fantazií a sentimentem. Jeho nálada se mění spolu s počasím, blahodárné paprsky slunce mu dávají energii. Nesnáší povrchnost, autoritativnost, lež a přetvářku. Je skromný, družný, jedná klidně a rozvážně, má dobrý vkus, skvělou paměť a silně vyvinutou předtuchu. Nerad se vzdává svých plánů a je netrpělivý, vše chce mít hned. Má rád pohodu a dovede hospodařit.
crop_smallicon_eroticky_lev Lev je bystrý, rafinovaný a působí dojmem přirozené autority. Má veselou a společenskou povahu se schopností strhávat k veselí i druhé. Obvykle míní to, co říká. Cítí potřebu pomáhat druhým, rád je chválen, nic neodmítá a neodříká, pokud je to v jeho silách. Je originální, vitální, vtipný, nešetří komplimenty, potrpí si na vznešenost a nevšednost, spoléhá výhradně sám na sebe.
crop_smallicon_eroticky_panna Panna je spolehlivá, čestná, svéhlavá, úzkostlivá, náročná a puntičkářská. Je kritická k ostatním stejně jako k sobě. Neustále ji trápí nějaké starosti, ale je plna ideálů a plánů. Dokáže potlačit své rozjitřené pocity a vždy se zlobí opodstatněně. Má malou trpělivost a velmi málo iluzí o životě, je prozíravá. Nesnáší vulgárnost, povýšenost, odporování, hloupost, zahálku, nedbalost a hrubiánství, nevěru, lež a pokrytectví.
crop_smallicon_eroticky_vahy Váha je slušná, spořádaná, pravdomluvná, spravedlivá, otevřená a má dobré srdce. Také je neklidná, otravná, hádavá, paličatá a deprimovaná. Zkrátka je nejdřív nahoře a potom dole, jako u skutečných vah. K rovnováze nedochází. Nenávidí spěch při rozhodování, přehánění, spory, rozkazy a hluk. Hledá harmonii a má fantastickou schopnost se soustředit. Propadá hluboko do jedné emoce a zase do druhé.
crop_smallicon_eroticky_stir Štír je vnitřně složitá osobnost obdařená důvtipem s příměsí ironie. Je bystrý s originálními názory a typickým humorem, tvrdohlavý, zvědavý, trpělivý, nezávislý a rozhodný, občas panovačný a hašteřivý. Střídá se u něj pesimismus s optimismem, na všechno má svůj neomylný názor. Vlastní mimořádný temperament, představivost, fantazii, postřeh a nevšední všímavost - zkrátka mu nic neujde.
crop_smallicon_eroticky_strele Střelec je veselý, uvolněný, vstřícný, štědrý, podnikavý, impulzivní, velmi inteligentní, otevřený a nesmírně pravdomluvný. Také nenasytný v poznávání světa, povídavý, prostořeký, výbušný, stále někam spěchá, něco zařizuje. Má velmi dobrou paměť, vyřídilku a neuhasitelnou energii. Je nevyléčitelný optimista a idealista. Vyznává nezávislost, svobodu, originální nápady, přírodu, hudbu, zvířata všeho druhu, dobré jídlo a pití.
crop_smallicon_eroticky_kozoro Kozoroh je seriózní, spíše uzavřený a nedůvěřivý, vynalézavý, ctižádostivý, praktický, šetrný, trpělivý a celkově málo osobně náročný. Chová se nenápadně a slyší jen to, co chce. Pesimismus a sarkasmus mu nejsou cizí. Má svoji hlavu, které je často těžké porozumět. Je tvrdý k okolí, ale i k sobě. Nepřetržitě přemýšlí. Nesnáší nečinnost, rozmazlenost, scény na veřejnosti, nekontrolované vášně a nedodržování domluvy.
crop_smallicon_eroticky_vodnar Vodnář je poctivý, přizpůsobivý, skromný, trpělivý, houževnatý, vytrvalý, laskavý a klidný. Má analytické myšlení, pevnou vůli, barvitou fantazii. Vidí až za roh, rád experimentuje, přemýšlí, organizuje, realizuje své plány, inovuje a je kolegiální. Nesnáší rutinu, lhaní, nudu, pokrytectví, nerozhodnost, donucování a zatvrzelost. Také je nepřesný, pesimistický, malicherný, nerozhodný, mrzutý a bývá rád sám.
crop_smallicon_eroticky_ryby Ryba je velký snílek, solidní, úslužná, přecitlivělá, ostýchavá, nerozhodná, sentimentální, melancholická, lehce ovlivnitelná, s potřebou mít vedle sebe osobu silného charakteru. Má slabou vůli, nedostatečný smysl pro řád a systém, což podporuje její roztržitost a zapomnětlivost. Nosí růžové brýle. Vlastní iniciativou nic nezačíná, vyznačuje se osobní pohodlností. Nesnáší hrubost, ostré střety, boje, nepořádek, uspěchanost a kibicování.


Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář