Voníš sám sobě?

7. leden 2007 | 00.00 |

Leden

Iris

iris1. – 10. 1.
Lidé narození v tomto období jsou vytrvalí a snaživí, bývají také optimisticky naladění a dokáží druhým poradit a pomoci. Bohužel nedokáží projevit plně své city a při řešení různých problémů se řídí svojí střízlivostí a rozumem. Za přátele  a partnery si vyhledávají nejraději stejně schopné a pracovité osoby.

Je houževnatý a má dobré organizační schopnosti. Nepodléhá pesimismu a dovede si poradit i ve složitých situacích. Převládá u něho rozum nad citem. Získává si důvěru a obdiv druhých, protože je dokáže povzbudit a dát jim vždy novou naději. V lásce vyhledává partnera, který mu pomůže realizovat jeho sny, touhy a přání.

Astra astra

11. – 20. 1.
Jedinci v tomto květinovém znamení bývají velmi praktičtí a mají výborné organizační schopnosti, vše umí do posledního puntíku naplánovat a věci také dokáží dokončit i za cenu odříkání. V osobních vztazích na ně bývá spolehnutí, protože jsou věrní, ale žádají ty samé vlastnosti od svých protějšků.

Vyniká svou inteligencí, intelektem a racionálním myšlením. Svůj život dobře plánuje organizuje. Je praktická a odvážná. Pracuje svědomitě a přesně. V lásce je věrná a spolehlivá. Hledá partnera, který jí rozumí, je citlivý a temperamentní.

Gerbera gerbera

21. 1. – 31. 1.
Je "všeználek", neustále sbírá nové informace, kontakty, je velmi společenská a také je ráda neustále v pohybu, má ráda změnu a vzruch. Nic obyčejného jí nezajímá, má ráda zábavu a sama bývá  vtipná a žádnou legraci nezkazí. Je sice citlivá, ale nedává to  najevo. Bývá to oblíbený člověk v  přátelství  i partnerství.

Ve styku s druhými lidmi je opatrná. Umí správně reagovat na jakoukoli nepředvídatelnou situaci v životě. Je pohotová a ve všem se dokáže orientovat. Ráda poznává nové věci, lidi i země. Je velmi citlivá a srdečná. Má smysl pro humor a umí žertovat i sama o sobě. Pro svůj optimismus je v kolektivu oblíbená a má hodně přátel. Dokáže se vžít do situace druhých a je ochotna jim pomoci.


Zpět na hlavní stranu blogu