Voníš sám sobě?

7. únor 2007 | 06.00 |

Únor

Pampeliška

pampeliška1. – 10. 2.
Ze všeho nejraději má rád klid a harmonické zázemí. Nerada mění sled věcí, novoty jí nezajímají, v citech bývá velmi opatrná a trvá ji velmi dlouho, než někomu opravdu uvěří. Není skoupá na slovo, ale řekne jen to, co chce, má svůj vlastní uzavřený svět, do kterého si jen tak někoho nepustí. Ve vztazích s ní může být problém.

Ve styku s druhými lidmi je opatrná. Umí správně reagovat na jakoukoli nepředvídatelnou situaci v životě. Je pohotová a ve všem se dokáže orientovat. Ráda poznává nové věci, lidi i země. Je velmi citlivá a srdečná. Má smysl pro humor a umí žertovat i sama o sobě. Pro svůj optimismus je v kolektivu oblíbená a má hodně přátel. Dokáže se vžít do situace druhých a je ochotna jim pomoci.

Sedmikráska

sedmikraska11. – 19. 2.
Skromná květinka, skromný člověk, který se dokáže obětovat pro druhé. Je také velmi houževnatá a vytrvalá, problémy ji neodradí. V lásce nemívá velké štěstí, protože se nedokáže rozhodnout, nebo naopak jedná velmi zbrkle. Touží po pěkném a harmonickém vztahu, a tak hledá vhodného partnera velmi dlouho.

Je velmi vytrvalá, obětavá a pracovitá. Ráda se obětuje pro druhé. Není lhostejná k cizímu neštěstí. V lásce je nestálá a přelétavá. Umí dobře komunikovat s lidmi a přesvědčit o své pravdě. Dovede se prosadit a je schopna zvládnout každou životní situaci.

Tulipán

tulipan20. – 29. 2.
Tento člověk působí na druhé pyšně a vychloubačně, ale často je to jen vnější slupka, pod kterou se schovává citlivý člověk. V soukromí se chová úplně jinak než ve společnosti, kde často vystřílí všechny broky – humor a energii, a doma pak bývá  nudný. Rád se chlubí a ukazuje na odiv svůj šarm a um.

Je zaměstnán sám sebou. Rád chodí do společnosti, kde se cítí jako ryba ve vodě. Je zábavný a vyzařuje z něho živelný optimismus a jistota. Neustále vyhledává nová dobrodružství. V lásce je značně nestálý a neustále nespokojený. Často prožívá milostná zklamání. Je důvěřivý, citlivý a velmi náladový.


Zpět na hlavní stranu blogu