Voníš sám sobě?

7. březen 2007 | 12.00 |

Březen

Mimóza

mimoza1. – 10. 3.
Zajímavá, nevšední květina a takový je i člověk tohoto znamení. Je to velký snílek, většinou má neuvěřitelně krásné oči a působí až nadpozemsky krásně. Nezáleží mu na hmotných statcích, ale touží být oblíbený, obletovaný a žádoucí. Tito lidé po celý život pracují na svém sebevědomí a potřebují od druhých spoustu uznání.

Má velmi nestálou povahu. Není příliš zaměřena na život. Stále něco od života očekává a neustále po něčem touží. Chce získat jmění, titul a dobré sociální postavení. V lásce je nestálá. U partnera spoléhá na jistotu a vyžaduje něžnost. Není ani příliš sebevědomá.

Fialka

fialka11. – 20. 3.
Nenápadná, ale pěkná květina, tak i lidé v tomto znamení působí na druhé – tichým a klidným dojmem. Nikam se nederou, i když touží po svém místě na slunci, nejsou ctižádostiví. Žijí ve svém fantazijním světě, plném krásných a ušlechtilých lidí a zážitků. Tito lidé bývají trochu naivní a jsou plni očekávání do budoucnosti.

Nemiluje žádný hazard ani riziko. Má ráda bezpečí a jistotu - vždy a ve všem. Je učenlivá a inteligentní. Ochotně pomáhá druhým. Je naivní, skromná a plná ideálů. Nemá žádné přehnané nároky. Ráda vyslechne zkušenosti druhých a nechá si poradit. Také sama bývá pro ostatní dobrým rádcem, protože v nich vzbuzuje důvěru. Vyzařuje klid a vyrovnanost. V lásce je milá, věrná a trpělivá. Ráda žije ve svém světě snů a fantazií, často přemýšlí o minulosti.

Petrklíč

petrklíč21. -  31. 3.
Obratný a šarmantní člověk, který ostatní přitahuje. Bývá zajímavý a nevšední na první pohled. Většinou se dokáže prosadit v souladu s časem, protože je pracovitý a ví, co  chce. Ostatní mu rádi pomáhají a podporují jej. V oblasti lásky mívá štěstí, ale je velmi vybíravý a také nestálý. Nemívá v ničem nedostatek a život bere jako výzvu.

Je podnikavý, přizpůsobivý a obratný v jakémkoliv zaměstnání. Snadno a rychle dosahuje významného postavení. Má talent podnikat, angažovat se v obchodě či politice. Je schopen rychle realizovat své plány a být dobře finančně zajištěný. Také v lásce rád dobývá a hledá jistotu.


Zpět na hlavní stranu blogu