Voníš sám sobě?

7. duben 2007 | 18.00 |

Duben

Hortenzie

hortenzie1. – 10. 4.
Zajímavá osoba s velkým espritem, přitahující pozornost jak svým půvabným zjevem, tak i vybraným chováním. Dokáže ostatní okouzlit, a získat to, co potřebuje. Na dosažení svých cílů, ať již pracovních nebo osobních, dokáže použít cokoliv. Jestliže si někoho zamiluje dokáže se i podřídit, ale trvá na své svobodě a nezávislém postavení.

Má dobrou intuici. Je diskrétní a elegantní, křehkého a jemného vzhledu. Ve svém jednání je trpělivá a houževnatá. Dosahuje úspěchu a stanovených cílů. Ráda se učí a projevuje zájem o vše nové. Druhým lidem přináší klid, štěstí a pohodu. V lásce respektuje partnerovu svobodu a nezávislost.

Šeřík

šeřík11. – 20. 4.
Kouzelný keř, krásná voňavá květina, která dokáže svojí vůní omámit. Člověk v tomto květinovém znamení bývá plný energie a radosti ze života, kterou umí ostatní nakazit. Je náročný a většinou dokáže získat to, po čem touží, protože je velmi vytrvalý. Jeho náklonnost však nebývá stálá a potřebuje nové a nové zážitky.

Působí citlivým a vyrovnaným dojmem. Je optimistický, veselý a družný, plný životodárné energie. V životě má štěstí a získává to, po čem touží. Pomáhá mu v tom jeho houževnatost, pracovitost a vytrvalost. V lásce je velmi citlivý a vyžaduje mnoho pozornosti.

Kamélie

kamelie21. – 30. 4.
Nádherná květina, krásný člověk, plný vášně a citu. Tito lidé touží po uznání a výlučném postavení ve společnosti. Dokáží druhé strhnout na svou stranu, bývají to výborní přátelé a kamarádi. A jestliže si v životě někoho zamilují, dokáží být věrní až za hrob. Jsou odvážní a nechybí jim  kouzlo osobnosti, mívají také umělecké nadání.

Je ctižádostivá a vášnivá, usiluje o vedoucí postavení. Nerada se podřizuje. Všude dosahuje úspěchu a uznání. Upoutává pozornost nejen svým zjevem, ale i vystupováním. Vyzařuje z ní sebejistota a odvaha. Imponuje svému okolí. Má umělecké schopnosti a vyniká v různých druzích umění. V lásce je stálá a dokáže partnerovi hodně nabídnout.


Zpět na hlavní stranu blogu