Voníš sám sobě?

7. květen 2007 | 00.00 |

Květen

Pivoňka

pivonka1. – 10. 5.
Prima člověk, kterého každý rád vidí, protože je optimistický a nezkazí žádnou legraci. Dokáže také poradit a pomoci. Dostává od života mnoho, protože dokáže stejným dílem dávat i přijímat. Jde o velmi příjemné a zajímavé lidi, kteří díky své milé povaze a vystupování nemívají žádné nepřátele. V lásce mívá úspěch.

Rozhodná, konstruktivní a plná nových nápadů. Druzí si jí váží pro její moudrá rozhodnutí. Je optimista s osobitým smyslem pro humor. Ve společnosti je oblíbená. Má mnoho přátel. Umí se radovat ze života. V práci je přesná a pečlivá. V lásce je vášnivá a žárlivá.

Konvalinka

konvalinka11. – 21. 5.
Roztomilá květinka, kterou má každý rád, i tento člověk se dokáže vloudit do přízně, protože je velmi cílevědomý, může na druhé působit naivně a skromně, ale je to velmi racionální typ, který vždy dosáhne svého. Má vysoké nároky i v lásce a nespokojí se jen tak s někým, jeho protějšek musí být nevšední a také úspěšný.

Má ráda přepych. Miluje nadevše dobré jídlo a pití, zlato a veškerý komfort. Je velmi cílevědomá, se sklonem k chladnému a střízlivému a racionálnímu uvažování v podnikání. Kráčí přímo ke svému cíli. Přesně ví, co od života očekává. V lásce vyžaduje věrnost, upřímnost a touží být hýčkána a silně milována.

Růže

ruze22. – 31. 5.
Nejkrásnější květina, tak i lidé v tomto znamení ostatní dokáží naprosto oslnit a zaujmout. Může být tak trochu panovačná,  jako královna, která  dává svůj majestát okázale najevo. Je vybíravá jak ve sféře pracovní, chce uspět a mít dobré postavení, tak i v oblasti vztahů – žádá vždy to nejlepší. Zajímavý, ale komplikovaný člověk.

Touží po moci a obdivu. Nikdy nikomu nemůže být podřízena, protože chce rozkazovat, poroučet a vládnout druhým. Na své okolí působí magnetickým dojmem. Je nadaná a má zájem o umění i literaturu. Ráda vyhledává společnost moudrých lidí. Lásku dokáže prožívat naplno. Nezná žádnou střední cestu. Chce všechno, nebo nic. Je stvořena pro velkou a jedinou lásku.


Zpět na hlavní stranu blogu