Voníš sám sobě?

7. červen 2007 | 06.00 |

Červen

Azalka

azalka1. – 10. 6.
Hlavní vlastností azalky je její pozorovatelský dar, dokáže sbírat užitečné informace a také je náležitě využít. Je přátelská, ale musí se jí to také vyplatit, ráda poznává vše nové a  miluje cesty do neznáma. Na poli lásky to s ní není jednoduché, dokáže si druhé ochočit ale posléze ztrácí zájem a upírá své snažení jinam.

Je sentimentální a náladová. Má vrozený cit pro spravedlnost. Patří k lidem, kteří vyzařují klid, štěstí a pohodu. Snadno podléhá citům a stává se obětí sympatií a antipatií. Také její milostný život je plný nestálosti a zvratů. Má dar výřečnosti a umí zaujmout druhé. Přitahuje pozornost lidí zcela odlišného zaměření, kteří s ní rádi vedou diskuze.

Lilie

lilie11. – 20. 6.
Čistá a vznešené květina, tak působí i lidé v tomto znamení, tak trochu chladně a odmítavě. Je to neskutečný romantik a snílek, nic pozemského a obyčejného jí nezajímá. Chce lásku jako  z červené knihovny, prince na bílém koni. Není s ní lehké vyjít, ale kdo si dokáže získat její city, má věrného přítele na celý život.

Představuje osobu milující, ale chladné povahy, odmítavé, zdrženlivé a navenek nedotknutelné. Uvnitř je velmi citlivá, je smyslná, vášnivá a lze ji citově zranit. Bojí se projevit své skutečné city a pocity. Veřejně se k nim nechce nikdy přiznat. Má sklon snít o velké romantické a nekonečné lásce a štěstí.

Maceška

maceška21. – 30. 6.
Kouzelná a roztomilá květinka, nikam se zbytečně  nedere ale zná svojí cenu. Ten, kdo se narodil v tomto znamení dokáže říci vše na rovinu a nemá rád žádné okolky a intriky. Ve společnosti těchto lidí se všichni cítí dobře, protože tento člověk je přirozený a s nikým nebojuje. V lásce mívá štěstí, ale spíše v mladším věku.

Je plná porozumění pro ostatní. Má v sobě velké osobní kouzlo. Vyniká svou otevřeností a srdečností. Má mnoho přátel a je oblíbená ve společnosti. Nepřemýšlí o zítřku, ale žije přítomností. V citech má ráda pestrost a něžnost. V lásce je žádoucí a život s ní je strhující.


Zpět na hlavní stranu blogu