Voníš sám sobě?

4. červenec 2007 | 12.00 |

Červenec

Jasmín

jasmín1. – 10. 7.
Aktivní a pracovitý, takový je člověk v tomto znamení, je radostí s ním spolupracovat nebo žít. Ví přesně, co chce a dokáže k vysokým výkonům motivovat i ostatní, proto je velmi dobrým vedoucím. Je odvážný a volí vždy přímé stezky k úspěchu a naplnění svých cílů. Do koho se zamiluje, ten může mluvit o štěstí.

Je houževnatý a uzavřený. Dokáže odolávat všem překážkám. Má silně vyvinutý smysl pro odpovědnost. Jeho odvaha mu pomáhá dosáhnout cíle a realizovat svá přání. Dokáže se nadchnout pro vše nové a svou aktivitu i entuziasmus přenáší i na ostatní. O rodinu se stará svědomitě. Vyžaduje však mnoho lásky a pozornosti.

Kopretina

kopretina11. – 20. 7.
Zdá se obyčejná, ale jestliže člověka v tomto znamení blíže poznáme, zaujme nás svojí nenápadnou krásou. Pracuje pomalu na svém úspěchu a jestliže je spokojen ve svém soukromí, dokáže to dotáhnout daleko. Tento člověk potřebuje hodně uznání od druhých a pak se vybičuje k neuvěřitelným výkonům.

Je velmi rozverná a koketní. Veselá, hbitá a netrpělivá se sklonem k flirtování. Lásku ani tolik neprožívá, spíše o ní jenom mluví. Snaží se upozornit na své výjimečné schopnosti a očekává obdiv a uznání druhých. Je přátelská a u druhých oblíbená, protože jim umí vyjít vstříc. Je dobrým psychologem. Štěstí a úspěch ji čekají ve finanční oblasti.

Karafiát

karafiat21. – 31. 7.
Člověk s velkými ambicemi, vůči ostatním může být zbytečně kritický, ale jemu samotnému  sebekritika často schází. Nemá rád průtahy ani v lásce, ani v profesním životě. Bývá náročný na sebe i na ostatní a není s ním snadné vyjít. Nemá moc přátel, protože vždy řekne naplno co si myslí, v lásce mívá také problémy.

Je upřímný a řídí se heslem "co na srdci, to na jazyku". Má talent odhalovat slabiny druhých. Sám však není vůbec kritický, ani není ochoten přijímat kritiku od druhých. Pokládá sám sebe za dokonalého. Jeho osobnost charakterizuje rozhodnost a stálost. Výjimečně vyvinutý smysl pro povinnost ho nutí dokončit všechny započaté projekty.


Zpět na hlavní stranu blogu