Voníš sám sobě?

7. srpen 2007 | 18.00 |

Srpen

Slunečnice

slunečnice1. – 10. 8.
Tento člověk si často připadá, že je středem vesmíru, mívá neuvěřitelné nápady a plány, které se snaží realizovat. Není snílkem, ale realistou a ostatní dokáže využít ke svým záměrům. Má rád pochvaly a nejlépe vychází s těmi, kteří mu dokáží lichotit. Tito lidé bývají pro druhé přitažliví, ale protože jsou silné individuality, nemají snadný život.

Její otevřená, srdečná povaha a přirozené sympatie jí nabízejí štěstí a úspěch v každé oblasti. Umí se obklopit příjemnými a zajímavými lidmi, kteří vytvářejí pozitivní atmosféru. Ráda oslňuje druhé a bývá středem pozornosti. Lichotí jí každá pochvala. Je individualistka, plná výstředních a originálních plánů. V lásce je náročná a málokdy nachází uspokojení.

Čekanka

čekanka11. – 20. 8.
Příjemný člověk narozený v tomto znamení je ochotný a trpělivý a rád pomáhá druhým. Není vztahovačný, takže se s ním dá výborně vyjít, protože má dar přirozeného sebevědomí. Je to příjemný společník a rádce, není příliš náročný ale v životě se díky svojí píli a houževnosti  dokáže  dobře uplatnit.

Její trpělivost a vytrvalost jí dávají možnost dosáhnout svých životních cílů. Spoléhá jen na sebe a na svou nezávislost. Nebojí se rizika a mínění druhých ji nezajímá. Dokáže se radovat z maličkostí, a právě proto je její život šťastný. V lásce je oddaná a vášnivá. Je vždy plná citů, trpělivosti a pochopení.

Pomněnka

pomněnka21. – 31. 8.
Potřebuje oporu a pomoc od druhých, přátelí se proto se srdečnými a  silnými jedinci, o které se může opřít. Ve vztazích bývá přizpůsobivá,  je velmi vnímavá a citlivá, možná až příliš. Může mít melancholické nálady nebo i deprese, kdy jí i malý problém vyvede z míry. Potřebuje harmonického partnera, který ji podepře.

Je citlivá, vnímavá a milující. Má porozumění pro ty, kteří potřebují pomoc. I když působí křehkým dojmem, má dostatek odvahy a síly zdolávat v životě všechny překážky. Často podléhá nostalgii a sentimentu. Vzpomíná na věci minulé. Je obětavá, starostlivá a srdečná. Potřebuje silného a vyrovnaného partnera, který ji podpoří v jejích slabých chvílích.


Zpět na hlavní stranu blogu