Voníš sám sobě?

7. září 2007 | 00.00 |

Září

Leknín

leknin1. – 10. 9.
Nevšední květina, takový je i člověk v tomto znamení, bývá duchovně vyspělý a zajímají ho často nadpřirozené jevy, má rád tajemství a sám i s trochou tajemnosti vystupuje. Často je nadán uměleckou a tvořivou sílou a dokáže ostatním přiblížit krásu. Život s takovým člověkem je velmi zajímavý a lákavý.

Umí si každého získat. Je obdařen dobrou intuicí. Má hodně přátel. Vyniká klidem a vyrovnaností. Jde stále kupředu za vytčeným cílem. Je velice přitažlivý. Věří v laskavost a lidskou dobrotu. Partnerovi dokáže být oporou v těžkých životních situacích. Má hodně tvůrčích nápadů.

Sněženka

sněženka11. – 20. 9.
První posel jara, něžná bílá květinka,  i tento člověk bývá jemný a citlivý, ale  má i hodně síly a dokáže se prosadit, jeho  ctižádostivá povaha nejde oklikami ale přímo, jedná taktně, ale důsledně. Pro práci i partnerství si vybírá podobné lidi, ty, kteří vědí, co chtějí a jdou za svým cílem.

Je moudrá a ambiciózní. Nevzdává se svých předsevzetí a cílů. Je velmi pracovitá a ctižádostivá. Vyzařuje z ní jistota a suverénnost. Má velké umělecké schopnosti. Její optimismus pozitivně ovlivňuje její spolupracovníky a přátele. Umí si zvolit správný směr své cesty a udělat správné rozhodnutí. V lásce je nesmělá, jemná a citlivá.

Zvonek

zvonek21. – 30. 9.
Přitažlivý, přímočarý a úspěšný člověk bývá v tomto znamení. Vše mu jde dobře, osud k němu bývá otočen sluneční stranou. Lidé mu rádi pomáhají a ve věcech lásky má také štěstí. Je velmi průbojný a inteligentní a jeho image na ostatní  působí silně. Někdy může slíbit  více,  než dokáže splnit.

Je tak trochu tajnůstkář. V životě bývá většinou úspěšný. Je šikovný a všechno mu jde dobře od ruky. Dělá věci snadno a hravě. Jeho vystupování je natolik sebevědomé, že si je jistý sám sebou.U druhých vyvolává zdání pyšného a arogantního člověka. Je nestálý a vrtošivý. Vyniká svou inteligencí. Umí využít svého šarmu v životě i lásce.


Zpět na hlavní stranu blogu