Voníš sám sobě?

7. říjen 2007 | 06.00 |

Říjen

Jiřina

jiřina1. – 10. 10.
Zdá se obyčejná, ale kdo jednou propadne jejímu kouzlu, je ztracen. Ráda se obklopuje okruhem svým obdivovatelů a často si nemůže vybrat, takže mívá problémy v partnerském životě. Je zajímavá a nevšední,dokáže houževnatě pracovat, ale činnost jí musí bavit, jinak bývá nešťastná a hledá stálé nové podněty.

Je šarmantní, trošku tajemná a plná energie. Na všechno pohlíží střízlivě a realisticky. Je spolehlivá. Není příliš náročná. Peníze jsou pro ni nezbytnou nutností, aby jí zajistili sociální jistotu. Spoléhá na svou nezávislost a samostatnost. Nejvíce potřebuje svou rodinu, blízké a přátele. Partnerovi imponuje její krása a originalita.

Hyacint

hyacint11. – 20. 10.
Krásně a omamně voní a přitahuje, tak i lidé v tomto znamení mají zvláštní kouzlo osobnosti. Jsou nejen přitažliví a spolehliví,  ale jestliže jim dáte důvěru,  dokáží i nemožné, protože jsou nejen inteligentní ale  dokáží využít i svoje intuitivní schopnosti. Jsou to nejen příjemní společníci,  ale v partnerství je to někdo, na koho se můžete spolehnout.

Je okouzlující a šarmantní, plný života a svěžesti. Svěřené úkoly plní přesně a včas. Můžeme se na něho spolehnout. Jeho nejsilnější zbraní je intuice, s níž zvládá všechny životní zkoušky. Lze se na něho spolehnout v práci i lásce.

Frézie

frezie21. – 30. 10.
Může být trochu náladová a nestálá, podléhá často módním trendům a také nákupním horečkám. Mívá spoustu přátel, ale jen na povrchní úrovní. Bývá pro ní těžké usadit se, protože si nedokáže nic odepřít. Pracovní oblast je pro ní důležitá a  proto se dokáže i ozvat, jestliže  cítí nějakou nespravedlnost. V lásce mívá  štěstí, ale nedokáže si jej udržet.

Je trochu povrchní a zdrženlivá. Někdy pro okolí působí neseriózním dojmem. V práci je však vytrvalá a houževnatá. Umí prosadit svůj názor. V lásce je stálá a život s ní je příjemný a mírumilovný.


Zpět na hlavní stranu blogu