Voníš sám sobě?

7. listopad 2007 | 12.00 |

Listopad

Chryzantéma

chryzantema1. – 10. 11.
Trochu náladová osoba, která má v životě velké cíle, základním úkolem člověka v tomto znamení je naučit se trpělivosti a lásce. Tito lidé bývají mimořádně inteligentní a dokáží své dovednosti zúročit. V otázkách lásky mohou trochu  kalkulovat a vybírat si za partnery jedince, kteří jim dokáží pomoci a zajistit je finančně.

Má bystrý rozum, vysoký intelekt a dobré intuitivní schopnosti. To vše dokáže dovedně využít v soukromém životě i v zaměstnání. Potřebuje se naučit trpělivosti. Neměla by tolik podléhat svým náladám a pocitům.

Narcis

narciska11. – 20. 11.
Trochu povrchní lidé, kteří jsou často zahleděni sami do sebe, hodně jim záleží na tom, jak se jeví ostatním a hledají stále nové a nové příležitosti jak se druhým předvést. Přátelství ani lásku nedokáží udržet, často mění partnery, zaměstnání a hledají stále něco nového a vzrušujícího. Klidnější jsou až ve vyšším věku.

Síla, vůle a houževnatost jsou jeho hlavní znaky, které mu pomáhají v uskutečnění cílů. U druhých vzbuzuje úctu a stává se populárním. Je odvážný a touží po pochvale a poctách. Snadno se dostává do konfliktu. Má mnoho známých, ale málo opravdových přátel.

Orchidea

orchidea21. – 30. 11.
Překrásná, exotická květina, která zaujme na první pohled, takový je i člověk narozený v tomto znamení – originální a nevšední. Potrpí si na svoje image, poslední módní výstřelky, drahé doplňky a kosmetiku. Má ovšem i osobní kouzlo a tak jestliže se někdo dostane do jeho vlivu, nedokáže se jen tak  vymanit.

Je moudrá a pravdomluvná. Má dostatek trpělivosti a je cílevědomá. Má dobrou intuici. Ostatní u ní obdivují její eleganci, bystrost a prozíravost. Pro druhé však zůstává tajemnou a věčnou hádankou. Je těžké se v ní vyznat. V lásce je velmi smyslná a vášnivá. Vyžaduje neustálou pozornost a komplimenty. V životě dosahuje všeho, po čem touží.


Zpět na hlavní stranu blogu