Voníš sám sobě?

7. prosinec 2007 | 18.00 |

Prosinec

Chrpa

chrpa1. – 10. 12.
Vyniká svojí odvahou a energií, z těchto lidí jsou často vedoucí pracovníci, protože mají vysoké ambice a jsou velmi pilní. Dokáží ostatní řídit  a to s přehledem a nebojí se žádných novot. Pro druhé jsou oporou a dobrým přítelem, ve věcech lásky však mohou mít problémy, jestliže si nenajdou životního partnera v mladším věku.

Vyniká energií, ambicemi a nebojácností. Proto její činnost je korunována úspěchem. Má skvělé organizační schopnosti. Dokáže dobře řídit kolektiv a být úspěšným vedoucím. Obdiv si zaslouží její obětavost a pracovitost. V lásce bývá málokdy šťastná a hledá ji po celý svůj život.

Kalina

kalina11. – 20. 12.
Tito lidé jsou velkými individualisty, kráčí v životě většinou sami, protože jim není nic a nikdo dost dobrý. V životě mají velké výkyvy – vzestupy a pády, je to dáno jejich silnými emocemi a komplikovanou povahou. Ve vztazích bývají tito lidé problematičtí, štěstí mohou mít v tom případě, jestliže najdou někoho, kdo jim rozumí.

Kalina je nestálá a netrpělivá. Prožívá hodně emocí a citových zmatků. Ráda cestuje a miluje změny. Jde si svou vlastní cestou. Do práce se vrhá překotně a rychle, až někdy ztratí zájem a nedokončí ji. V lásce je žárlivá a majetnická.

Jmelí

jmelí21. – 31. 12.
Lidé narození v tomto znamení se mohou zdát na první pohled obyčejní, ničím vás neoslní, je to tím, že jsou skromnější povahy a nehledají výsluní, neradi se předvádějí a na svých plánech pracují raději ve skrytosti. Nejsou si jisti sami sebou, ani tím, co vlastně opravdu v životě chtějí. Důležité jsou pro ně klidné a harmonické vztahy.

Je povahy trpělivé a houževnaté. Daří se mu uskutečňovat přání a touhy. Má kolem sebe dostatek přátel, kteří jsou mu ochotni pomoci mu v těžkých chvílích. Je příliš racionální a má málo fantazie. Jeho život je naplněn nejistotou a ani v lásce není příliš šťastný a mívá problémy.


Zpět na hlavní stranu blogu